Alfa Laval IDB24-28CU-W10-AL7.0-2H
EXW harga tetap ditambah PPN
Tahun pembuatan
2017
Kondisi
Bekas (berfungsi sepenuhnya)
Lokasi
Prostějov 1 Republik Ceko
Evaporator Alfa Laval IDB24-28CU-W10-AL7.0-2H
more Images
Data mesin
Nama mesin:
Evaporator
Pabrikan:
Alfa Laval
Model:
IDB24-28CU-W10-AL7.0-2H
Tahun pembuatan:
2017
Kondisi:
bekas
Fungsi:
berfungsi sepenuhnya
Harga & Lokasi
EXW harga tetap ditambah PPN
Lokasi:
Prostějov 1, Republik Ceko Republik Ceko
Hubungi
Rincian teknis
Berat keseluruhan:
350 kg
Panjang total:
4.638 mm
Tinggi total:
532 mm
Lebar total:
1.628 mm
Jarak lamelar:
7 mm
Tekanan kerja:
10 batang
Daya:
24,5 kW (33,31 hp)
Tekanan:
10 batang
Rincian penawaran
ID iklan:
A21563888
Pembaruan:
terakhir pada 06.05.2026
Deskripsi
Alfa Laval Arctigo ID Výparník / Chladicí jednotka – 4× EC ventilátory (3-fázové) – 2017 –
2 ks k dispozici / cena za 1 ks.
Stručný popis:
Technické parametry
Parametr Hodnota
Model IDB24-28-CU-W10-AL7.0-2H
Sériové číslo 3289109271
Médium Solanka / glykolový roztok
Materiál výměníku Měď / Hliník
Počet řad výměníku 8
Rozteč lamel 7,0 mm
Max. pracovní tlak 10 bar
Zkušební tlak 14 bar
Teplotní rozsah výměníku −60 °C až +110 °C
Doporučená teplota prostoru −40 °C až +20 °C (typické použití)
Ventilátory 4× EC, 3-fáze, 400 V AC, 50–60 Hz, ZIEHL-ABEGG
Max. příkon ventilátorů 24,5 kW
Krytí / IP IP54
ICC 10 kA
Elektrické odtávání Trubicové topné tělesa
Odtok kondenzátu 1½"
Hmotnost (cca) 350 kg
Rozměry (DxŠxV) 4638 × 1628 × 532 mm
Montážní body M1, M2: 2000 mm