GUSTOS D-6-D-2-2000
Kondisi
Baru
Lokasi
Velen Jerman
Rak barang panjang GUSTOS D-6-D-2-2000
more Images
GUSTOS D-6-D-2-2000
GUSTOS D-6-D-2-2000
GUSTOS D-6-D-2-2000
GUSTOS D-6-D-2-2000
GUSTOS D-6-D-2-2000
Data mesin
Nama mesin:
Rak barang panjang
Pabrikan:
GUSTOS
Model:
D-6-D-2-2000
Kondisi:
baru
Harga & Lokasi
Lokasi:
46342 Velen Jerman
Hubungi
Rincian penawaran
ID iklan:
A4378818
Nomor referensi:
Pembaruan:
terakhir pada 16.08.2024
Deskripsi
Loading capacity per rack: 36,000 kg
Loading capacity per level: 3,000 kg
Number of storage levels: 2 x 6 pcs
Recommended material length: 6,000 mm
Upright spacing: 2,000 mm
Rack height: 2,440 mm
Gedpfx Alsfgyhcjkjbl
Shelf width: 500 mm