Tsugami HS20M-5AX
Tahun pembuatan
2014
Kondisi
Bekas (berfungsi sepenuhnya)
Lokasi
Kaunas Lituania
Pusat pembubutan dan milling CNC Tsugami HS20M-5AX
more Images
Tsugami HS20M-5AX
Tsugami HS20M-5AX
Tsugami HS20M-5AX
Tsugami HS20M-5AX
Tsugami HS20M-5AX
Tsugami HS20M-5AX
Data mesin
Nama mesin:
Pusat pembubutan dan milling CNC
Pabrikan:
Tsugami
Model:
HS20M-5AX
Nomor mesin:
17004A
Tahun pembuatan:
2014
Kondisi:
sangat baik (bekas)
Fungsi:
berfungsi sepenuhnya
Harga & Lokasi
Lokasi:
Palemono st. 2A, 52191 Kaunas, LT Lituania
Hubungi
Rincian teknis
Diameter batang (maks.):
20 mm